לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מדריך|איך לעשות כסף קל דרך paypal וbux!עובד 100%.. לי יש כבר 40$  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית

עדכונים של נקים:

זהותו של מפקד הימ"מ נחשפת בשלומיאליות שלו עצמו של הצנזורה ושל השב"כ
ראשון 16.06.24 13:00

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
דרך לעשות כסף קל!
אורח

הודעהפורסם: שבת 20.10.07 14:14    נושא ההודעה: מדריך|איך לעשות כסף קל דרך paypal וbux!עובד 100%.. לי יש כבר 40$

אהלן חבר'ה,
תשמעו יש פה מערכת מצויינת שאולי חלקכם מכירים ואולי לא,
אבל בכל מקרה המטרה היא להכניס עוד כסף לכיס שלכם במקום לשבת כל היום על המחשב ולא לעשות כלום.
חשוב להדגיש שמה שאני מציג פה זאת לא עבודה בעיניים אבל אני גם לא אומר שזה קל לעשות מזה כסף.מה שבטוח שכל אחד ללא ידע מוקדם יכול לעשות כסף בהרבה יותר קלות ונוחות מאשר עבודה אחרת.

כולכם בטח יודעים מה זה PayPal ולרובכם בטח יש שם משתמש,
למי שלא אז שירשם www.paypal.com לא חייב ויזה.
PayPal- שירות שנותן לכם לאחסן את הכסף שלכם באינטנרט דרך רישום כרטיס אשראי ופרטים אישיים.לא חובה כרטיס אשראי אם אין לכם כוונות להוציא את הכסף במזומן.כלומר אני מניח שאתם מכירים אתרים כגון Ebay וכו'... שמאפשרים קנייה באינטנרט מאנשים אחרים.למשל הרווחתם 10 דולר מBux אז יש אפשר להעביר את הכסף לחשבון PayPal שלכם ואתם יכולים לרכוש איתו כל מה שאתם רוצים באתרים כמו Ebay וכו'... (חשוב להדגיש שכל האתרים הגדולים והקטנים תומכים בPayPal).
אחרי שאתם בוחרים את המדינה בהרשה לpaypal אתם צריכים לבחור סוג חשבון.. תלחצו על personal
למי שאין כרטיס אשראי שפשוט יעשה Cancel כשהם מבקשים.

לאחר שנרשמתם תרשמו באתר:
http://bux.to/?r=kcgr14
תרשמו תחתי kcgr14(איפה שכתובReferrer תכתבו kcgr14)
עכשיו בטח אתם ישר אומרים לעצמכם "כוס אמק למה שהוא ירוויח כסף עליי..."
אבל זה לא משנה אם תרשמו תחתיי או לא, כי אם לא תחתיי אז זה ירשום אותכם תחת איזה גוי אוטומטית.

אחרי שסיימתם עם עניין ההרשמה (כל הסיפור אמור לקחת בדיוק 5-10 דקות כולל פייפאל).

אתם פשוט מאוד נכנסים באתר bux על Surf ads.
ויהיה לכם שם כמה וכמה פרסומותות בד"כ 4 שאתם בעצם תצטרכו להיכנס אליהם ולחכות כ'30 שניות.
(כתוב לכם אחרי שהדף אינטרנט סיים לעלות כתוב לכם את מספר השניות שצריך לחכות..אתם צרים שיהיה כתוב done וליד זה וי)
ולאחר מכן התווסף כסף לחשבונכם.
אפשר ללחוץ כל כל פרסומת כל 24 שעות...

אבל... איפה הכסף מסתתר אתם שואלים:
אתם פשוט מאוד, רושמים את החברים שלכם, אנשים שאתם מכירים וכד' תחתיכם, והם גם כן מכניסים לכם כסף לחשבון. נגיד ורשמתם מישהו אחד שכל יום ביומו ילחץ על הלינקים באתר וגם אתם (זאת אומרת אתם והאיש שרשמתם) אתם תקבלו בערך 10$ לחודש, נגיד ורשמתם איש נוסף, תקבלו 15$, נגיד ורשמתם עוד 10 תחתיכם, תקבלו למעלה מ 50$ וכן הלאה..

הלינקים מתעדכנים כל 24 שעות אז כדאי לבדוק כל יום

יש שם אופציה גם לשידרוג החשבון שזה עולה כ'29$ לשנה, שזה נותן לכם המון הטבות וההטבה העיקרית ביותר היא 150% רווח על מה שאתם לוחצים ועל מה שהאנשים שצירפתם לוחצים.

לכל מי שיש שאלות נוספות בנושא, מוזמן לפנות אליי בפרטי ואני מקווה שאני יוכל לעזור לו בזריזות.

*מומלץ להרשם עם אימייל של Gmail , hotmail, yahoo וכד'
אז בבקשה תרשמו תחתhttp://bux.to/?r=kcgr14

כדי לוודות שאכן נרשנתם תחתיי, בהרשמה תחת הנושא Referrer צריך להיות כתוב kcgr14 אם לא אז כתבו ידנית...
בהצלחה ! ותרויחו הרבה כסף
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR